درباره ما

درباره-اصفهان-پک

درباره برند اصفهان پک

شرکت ماشین‌های بسته بندی اصفهان پک در سال ۱۳۵۸ توسط جناب آقای مهندس عباس اخوان حریری از نخبگان صنعت و معدن در شهرک صنعتی جی اصفهان بنیان گذاشته شد. اصفهان پک با طراحی و ساخت دستگاه های شیرینگ اتوماتیک پلی اتیلن، پنجره جدیدی را در صنعت بسته بندی کشور گشود. با توجه به افزایش سرعت تولید در کارخانجات کشور، نیاز به دستگاه های بسته بندی با سرعت و بهره وری بالاتر احساس شد. در اینجا اصفهان پک با تولید شیرینگ پک های اتوماتیک مستقیم، دوخت اتوماتیک "ال" شکل و همچنین اورلپ بدون دوخت در صنایع کاشی و سرامیک، مواد غذایی، نوشیدنی و لبنیات بسیار راه گشا بود و مورد استقبال مشتریان قرار گرفت.

مروری بر تاریخچه اصفهان پک

1358

تولد اصفهان پک​

1358

در سال ۱۳۵۸ و در دورانی که کمتر بحثی از بسته بندی در میان بود شرکت ماشینهای بسته بندی اصفهان پک توسط آقای عباس اخوان حریری در منطقه صنعتی جی (فرودگاه)اصفهان بنیان نهاده شد.در ابتدا کار با ساخت دستگاه پالیش و آهار نخ آغاز و سپس با تولید دستگاه بسته بندی پیلوپک (مخصوص گز , دستمال کاغذی و کیک و…) تداوم یافت.

1358
1370 - 1360

گسترش برند​

1360 - 1370

در دهه های ۶۰ و ۷۰ بیشترین فعالیت در زمینه ساخت و طراحی انواع دستگاههای شرینک پک حرارتی معطوف بود و پس از آن طراحی ،نصب و ساخت خط شستشو و بسته بندی خرما (پارس خرما) با لطف خدا با موفقیت به انجام رسید. 

1370 - 1360
1380

تحول صنعتی

1380

در دهه ۸۰ ،اصفهان پک با ساخت و طراحی دستگاههای استرچ رپینگ و شرینک پک دوگانه سوز برگی دیگر از صنعت بسته بندی کشور را ورق زد چرا که تا آن زمان هیچگونه فعالیتی در این زمینه در ایران صورت نپذیرفته بود ودستگاههای استرچ رپینگ بیشتر در کشورهای غربی ، مورد استفاده قرار می گرفت و در ضمن دستگاه شرینک پک دوگانه سوز نیز برای اولین بار در کشور و جهان توسط این شرکت پا به عرصه گذاشت و ثبت اختراع شد و با توجه به هزینه ناچیز گاز نسبت به برق و استهلاک بسیار کم، این تیپ دستگاه مورد استقبال شگفت انگیز در بین کارخانجات و واحدهای تولیدی کشور قرار گرفت.

1380
1400 - 1390

توسعه

1390

در دهه ۹۰ با توجه به تحولات سریع تکنولوژیک جهان،سبد محصولات این شرکت با محصولاتی همچون دستگاه دستگیره سازاتوماتیک، پالتایزر، دیپالتایزر، کارتنینگ و طراحی خطوط خاص بسته بندی رنگ و بویی تازه به خود گرفت و ربات ها کم کم جایگزین نیروی انسانی شدند.

1400 - 1390
هم‌اکنون

پیشرفت

اصفهان پک به عنوان یکی از پیشروان صنعت بسته‌بندی در ایران، با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های نوین و تیم متخصص خود، توانسته است در زمینه طراحی و تولید خطوط بسته‌بندی اتوماتیک و شخصی‌سازی شده، گام‌های بلندی بردارد. این شرکت با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و فرآیندهای مدرن، در خطوط تولید خود، توانسته است سرعت و دقت بسته‌بندی را به طرز چشمگیری افزایش دهدو این چنین نوآوری‌ها همچنان ادامه دارد…

هم‌اکنون

دستاوردها و افتخارات

DNV-نروژ

DNV نروژ

SGS 2018-2021

SGS

ثبت-اختراع-دستگاه-دسته-زن-شرکت-اصفهان-پک

ثبت اختراع دستگاه دسته زن شرکت اصفهان پک

ثبت-اختراع-دستگاه-اتوماتیک-مستقیم-شرکت-اصفهان-پک

ثبت اختراع دستگاه اتوماتیک مستقیم شرکت اصفهان پک

ثبت-اختراع-دستگاه-بسته-بندی-شرینک-پک-تغذیه-عمود-مخصوص-بطری

ثبت اختراع دستگاه بسته بندی شرینک پک تغذیه عمود مخصوص بطری

ثبت-اختراع-شرینک-پک-دوگانه-سوز

ثبت اختراع شرینک پک دوگانه سوز

ثبت-اختراع-دستگاه-شرینک-پک-اورلپ-بدون-دوخت-شرکت-اصفهان-پک

ثبت اختراع دستگاه شرینک پک اورلپ بدون دوخت شرکت اصفهان پک

با اطمینان بسته بندی کنید!
موجود است، هم‌اکنون میتوانید سفارش دهید!
ناموجود!