فیلم شیرینگ

فیلم شیرینگ

بسته بندی با فیلم شیرینگ یک فرایند آسان است که نیاز به دو عنصر اساسی دارد: 1- نوع مناسب فیلم شیرینگ  2-گرما. بسته بندی با نایلون شیرینگ صرف نظر از اندازه می تواند تمام نیاز شما در مواردی همچون ضد آب کردن محصول یا آک کردن و مجموعه کردن محصولات را به خوبی پشتیبانی کند.

با توجه به انعطاف پذیری ، دوام و سایر مزیت های ارزشمند بسیاری از شرکت ها از این گزینه برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند. اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد فیلم شیرینگ هستید ، که معمولاً از چه دستگاهی برای تولید فیلم شیرینگ استفاده می شود ، چه نوع مزایایی را ارائه می دهد ، چقدر هزینه دارد و آیا مناسب برای شغل شماست ، این راهنما منبع اطلاعاتی کامل شما است.

فیلم شیرینگ یکی از محصولات تولید شده با مواد پلی اتیلن می باشد که نایلون شیرینگ هم نامیده می شود. فیلم شیرینگ توسط دستگاه دمنده فیلم تولید می شود که این دستگاه شامل 2 قسمت اصلی 1- استرودر 2- قالب و دمنده می باشد که مواد پلی اتیلن  در قسمت ورودی تغذیه شده و پس از گرم شدن در قسمت استرودر به سمت قالب حرکت کرده و پس از تشکیل حباب برای سرد شدن و پیچیده شدن رول هدایت می شود.تفاوت اصلی در انواع فیلم های شیرینگ در مواد پلی اتیلن بکار گرفته شده و مواد ادیتیو بکار رفته و تعداد استرودر هایی هستند که نایلون را تولید میکنند و به لایه معروف هستند یعنی هرچه تعداد لایه ها بالاتر مقاوت بیشتر می شود و می توان شیرینگ را از نظر ضخامت کم کرد .در ادامه سعی می کنیم شما را با انواع نایلون شیرینگ و رول های متعارف تولید شده آشنا کنیم.

دستگاه تولید فیلم شیرینگ

نایلون شیرینگ باید شفاف باشد

ضخامت فیلم شیرینگ باید متناسب با محصول باشد

کشش فیلم شیرینگ باید استاندارد ()

چرا قیمت رول شیرینگ تولید کنندگان مختلف اختلاف زیادی با هم دارند؟